Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy 49 gallonos akvárium...

Egy 49 gallonos akvárium milyen fajta kígyónak elegendő felnőtt korban, úgy, hogy jól érezze magát?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 20:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 4,9-et akartam írni de közben kiderült, hogy 6,83 US gallon/5,69 UK gallon.
2018. máj. 25. 20:53
 2/15 anonim ***** válasza:
Európában vagyunk, Magyarországon. Miért nem lehet litert használni? De ha jól számolom egy durván 25 literes akváriumról van szó, ha a 6,83 gallont nézem. Megkérdezem, ezt viccnek szántad? Ebben még halat se lehet tartani, nem kígyót. De komolytalannak érzem a kérdést, szerintem ezt te se kérdezhetted meg komolyan...
2018. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy vízisiklóra gondoltam és bocsánat a gallon miatt csak a folyamatos angol oldalak nézegetése mellett elfelejtettem átváltani. Az akvárium 28cm magas 44cm hosszú és 21,75 cm széles (14 a legrövidebb szélessége de mivel domború a leghosszabb 19,5 cm). Nem fogom kínozni az állatot ha ez kicsi neki, csak gondoltam egy kisebb fajtának elég lenne, csak azt nem, hogy minek.
2018. máj. 25. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Alkalmatlan bármilyen gerinces állat tartására.
2018. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A vízisikló védett is ráadásul. Amúgy meg törvény tiltja 30 liter alatt bármilyen gerinces állat tartását. De ez hogy ilyen szintű állatkínzást akarsz elkövetni hogy ebbe belenyomorítani egy kígyót...meg ne próbáld.
2018. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A Floridai vízisikló mióta védett? Nem mondtam, hogy bármit is belerakok emberek! Csak megkérdeztem, hogy jó lenne e valaminek!
2018. máj. 25. 21:18
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Leírtad hogy floridai vízisikló? Nem. Akkor ne csodálkozz hogy egy magyar vízisiklóra következtet az ember.

És mindjárt neked áll feljebb, de eddig te akartál benne kígyót tartani, most meg hőbölögsz hogy nem mondta senki hogy bármit bele akarsz rakni, eszem megáll...

2018. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy hőbörgök és mikor írtam le, hogy egy Magyarországi vízisiklóra gondolok? Na mind1 nem szeretnék veszekedni és köszönöm azoknak akik hozzáértően válaszoltak. Az akvárium megmarad a guppiknak.
2018. máj. 25. 21:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Azon hogy 30 liter alatt gerinces állatot nem lehet tartani mit nem értesz? A guppi tudtommal gerinces és nem alkalmas rá egy ilyen kicsi akvárium hogy normálisan tartsd őket. Ez max garnéláknak megfelelő alsó hangon.
2018. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sssssss, nyugi ember! Inkább kidobom az ablakon csak ne támadj már.
2018. máj. 25. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!