Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi tartható eg 80x40x150cm-es...

Mi tartható eg 80x40x150cm-es bioaktív terráriumban?

Figyelt kérdés
Eddig kaméleonra gondoltam, mivel velük van egy kis tapasztalatom (volt egy sisakos kaméleonom, ami 8évig volt nálam, aztán helyhiány miatt meg kellett tőle válnom). Esetleg valami más javaslat, ami elvan ekkora helyen? Valami trópusi, nem túl nagy igényű hüllőre gondoltam. (a fenti méretekből még nincs levonva pl a háttér, mivel még nem biztos, hogy szeretnék. Csak azt a kb 30centiméternyi magasságot vontam le, ami a talajnak kellene).
2018. júl. 9. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Fán lakó kígyó vagy pók?
2018. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
póknak nem túl nagy? A kígyó viszont tetszik
2018. júl. 10. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár vitorlás gekkót szerintem, ez elég nagy hogy többet is tarts.Nekem is tetszenek ezek az állatok de én most egy varánusszal foglalkozom.(mellékesen) Ha utána szeretnél nézni magyar oldalak is vannak de én ezt javaslom: Clints reptiles youtubon "értékeli" a hüllôket.
2018. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vitorlásgekkó vagy aranyporos nappaligekkó.


De akár mehet bele tanzániai nappaligekkó vagy madagaszkári nappaligekkó.



Igénytelenek, de nézz utána a tartásuknak/gondozásuknak.

2018. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!