Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkók verekednek,...

Leopárd gekkók verekednek, összeszoknak majd?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és egy lány leopárd gekkóm, jól elvannak, nem bántják egymást, 8 évesek. Először volt meg a lány majd kb fél évesen vettünk hozzá egy ugyanakkora hímet, megharapták egymást vagy 2x és ennyi.

Most vettem egy nőstényt, elmúlt egy éves, méretben ugyanakkora mint a másik kettő. Próbáltam összerakni őket, a fiú szerette, de a lány állandóan megtámadta, az új nőstény pedig megvédte magát.

Külön helyen próbáltam őket barátkoztazni hogy mindkettőnek új legyen a hely. Most külön van az új nőstény.

Ha minden nap összerakom őket egy kicsit akkor összebarátkozhatnak, vagy ne próbálkozzak vele?



2018. aug. 9. 12:42
 1/1 Veszlényiadam ***** válasza:
szerintem érdemes vele probálkozni. de ha nagyon nem szoknak ossze, akkor lehet hogy jobb ha kulon vannak es nincsenek kitéve annak hogy bántódásuk essen.
2018. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!