Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az ékeszerteknősök mit ehetnek?

Az ékeszerteknősök mit ehetnek?

Figyelt kérdés

Jelenleg fagyasztott halat, hínárt és szívmixet kapnak plusz van 1-2 pici hal, amit ha ügyesek letudnak vadászni bár már kicsit feladták :)


A neten láttam, hogy valaki epret adott az ékszerteknősének, amit furcsának találtam.


Egyik ismerősöm meg párizsit szokott a teknősének adni meg salátát. Persze ennek a két dolognak rögtön utána néztem és kicsit sem tűnik jó dolognak, de elgondolkodtatott hogy mivel tudnám feldobni az étrendjüket.


Lehetőleg olyan dologot keresek, ami kifejezetten jó nekik, nem olyan dolgot, amit megesznek, mert az semmit sem mond. Az egyik teknősöm az asztal lábát is szívesen megenné. :)


Tudnátok pár dolgot ajánlani?



2018. aug. 12. 22:03
 1/2 anonim válasza:

pl ízeltlábúak, vízicsigák

fő legyen a fagyasztott egész kishal

2018. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te tökéletesen eteted őket, a saláta és a párizsi nem éppen megfelelőek. Gondolj bele, mi minden lehet a bolti párizsiban.. /:


Szóval fagyasztott hal, vízi növények, hínár, esetleg kiegészítésnek amit az első válaszoló írt. (:

2018. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!