Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agáma tartás (? )

Szakállas agáma tartás (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék venni egy szakállas agámát. Olvastam hogy könnyű a tartásuk, szelidíthetőek egy hüllőhöz képest. Az érdekelne hogy az agáma és a felszerelései kb mennyibe fognak kerülni nekem. Már van egy 50*30*30 as terráriumom. Úgy gondoltam hogy abban egy hónapig tartanám majd vennék még egy agámát és egy nagyobb terráriumot. Szóval a lényeg. Mennyibe kerülne nekem ez az agáma vétel + elég e neki az a terrárium amit most biztosítani tudok? A válaszokat előre is köszönöm.

2018. szept. 5. 20:21
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ha kicsi agamát veszel, akkor átmenetileg lehet benne tartani. de később mindenképp érdemes venni akár egy 2x nagyobb terráriumot, ahol kényelmesen elfér. Mivel a kezdetleges terrárium megvan, így 10-20ezerből kijön az ami minimális követelmény a tartásához. Lámpák és egyéb berendezések. Később ugye az új terráriumra kell költeni, nah és persze az eleségre.
2018. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!