Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Hüllők

A kérdés

Még megennék a halat vagy már késtülődnek a télre?

Ven két teknősom kint a kertitóban és nem tudom hogy még meggenék-e a halat vagy már készülnek a télre mivel teleltetni szeretném őket.

Keress kérdéseket hasonló témákban: teknősbéka, teleltetés, hal, kinti teknőstartás

okt. 11. 14:39  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Bocsi a sok helyesírási hibáért gyorsan akartam írni és nem figyeltem.

# 1/2Időpont okt. 11. 14:41 Privát üzenet
Az attól függ, hogy most a nyárinál alacsonyabb hőmérséklet mellett kellően aktívak-e ahhoz, hogy elkaphassák őket.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 11. 15:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van 3 nyúlam és s kifutójuk az eperfa alatt van. Mindig felszedem a lehullott levelet. Jól teszem? Lenne bajuk ha megennék? Vagy feleslegesen szedem mindig össze?
Ha mondjuk 1000 db 3-4 centis halat aranykárászt, koit, aranyhalat és ezek össze vissza kereszteződését beletenném egy csatornába maradna belőlük valami vagy mind megennék a ragadozók?
Szerintetek ha tennék békalencsét csigasügeres akiba pont azért mert szerintem jól néz ki és igénytelen megennék mindet?
Az amanda lazacaim megennék a zebra csiga petéit? , mert azt mondják elég ronda tud lenni mikor mindenhova rakja. Ezért félek venni.
A jávai mohám túl nagyra nőtt az akváriumomban. Születtek kis garnijaim is, így nem tudom, gogy hogyan ritkíthatnám vagy felezhetném el a nélkül, hogy bármelyik garnit...
A halaim megennék a garnélákat ha vennék az akváriumba?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Hüllők rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!