Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol kaphatóak gabonasiklók?

Hol kaphatóak gabonasiklók?

Figyelt kérdés
Lehetőség szerint jobb lenne budapesten. Minden álmom egy olyan kígyó. Kérek egyet karácsonyra. Tudtok írni ha lehet tenyésztőt aki ezzel foglalkozik?

2018. nov. 3. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen nagyobb állatkereskedésben. Én az enyémet a József körút 53-ban vettem, még 15 évvel ezelőtt. (Még most is él szegény kis aggastyánom.☺)
2018. nov. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 9 éve tenyésztőtől vettem az enyémet és internetes hirdetéseken keresztül találtam. Szerintem érdemes szétnézni néhány ilyen oldalon:

[link]


Ha tényleg komolyan gondolod, akkor nem árt ha emellett csatlakozol valamilyen ezzel foglalkozó Facebook csoportba is, mert ott könnyen kaphatsz tippeket és ott is megkérdezheted, hogy van-e valakinek eladó siklója (szokott lenni).

Amikben én benne vagyok:

Terrarisztikai apró:

[link] (eladással foglalkozó csoport)

Animal fanatic (hüllő,rágcsáló, ízeltlábúak info):

[link]

EGZOTIKUS ÁLLATOK és a TERRÁRIUMISZTIKA! (HÜLLŐK, ÉKSZER TEKNŐS, STB.):

[link]


Egyébként nem tudom hány éves vagy, de nagyon gondold át. Mint az előző is írta, fogságban képesek akár 20 évig is élni. Ezért van tele a net már idősebb eladó siklókkal.

2018. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Facebookos csoportokból van egy pár, amik hüllő/egyéb terráriumi állat adás-vételi hirdetésekkel foglalkoznak. Annyi hátrányuk van, hogy kell egy kis idő, míg elfogadják a csatlakozási kérelmet, ha zárt csoportról van szó.

A másik ilyen a Terraplaza.

2018. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!