Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vettünk egy leopárdgekkót, de...

Vettünk egy leopárdgekkót, de nincs velük még tapasztalatom. Nem lesz így nagyobb eséllyel beteg, mintha többéves tapasztalatunk lenne? Ne értsétek félre, NÉGY ÉVIG olvastam ezen gekkók után.

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Minden bizonnyal hím, mert ahogy hazahoztam, megnéztem a nemi szervét("zacsija" van). Félalbínó, azaz fehér alapon itt-ott néhány csíkba pöttyös, nagyon szép kis jószág. Még kicsi, kb. 10cm; de energikus, szeret napozni, eszik, iszik, megfelelő időközönként és -módon kalciumozom is.


Arra lennék kíváncsi, hogy nem -e lesz az imádott gyíkocskám nagyobb eséllyel beteg, mintha lett volna már minimum hat darab gekkóm??? Ettől f.osok nagyon

2018. dec. 31. 18:56
 2/4 anonim válasza:
100%

Gondolod, hogy mindenki profin kezdte?


Ha odafigyelsz a vitamínokra és a hőmérsékletre, akkor annyi eséllyel lesz beteg nálad is, mint egy profinál.

2018. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utána olvastál, tehát ismered az igényét. Félted őt, tehát odafigyelsz rá és szereted.

Nem hiszem, hogy bármilyen tartási ok miatti baja lesz valaha.

2018. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK! Köszi szépen a kommenteket!
2019. jan. 5. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!