Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Másnál is sok a kis béka?

Másnál is sok a kis béka?

Figyelt kérdés

Nálunk tele van a fű kis békákkal. Az éven egy nagy békát se láttam. Nagyon picik és aranyosak :D


Másnál is vannak sokan?


2010. jún. 28. 22:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
békák!!! hol laksz? tapolcán is sok a tó mellett, és télleg nagyon arik! :)
2010. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
igen! mi is legalább 7 kicsit találtunk a medencében (sajnos páran el is pusztultak :( ) de tényleg nagyon édesek!
2010. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

dejóó:)

kiskoromban rengeteg béka volt a kertben, tesómmal vödörbe gyűjtőttük őket.:) de aztán elfogytak, már szinte egyet se látni. pedig olyan cukik.:) jó lenne, ha most visszatérnének a vizes időben. bár én még nem nagyon láttam idén. lehet csak ott keltek ki nálatok.

2010. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi Körös melletti városban lakunk és teli van békákkal az út. nemegyszer eltaknyoltam bicóval, miközben őket kerülgettem, hogy ne nyomjam szét őket..
2010. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nálunk is rengeteg van három nap alatt vagy 50-et láttam.
2010. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
49%

hát igen van belőlük rendesen!!!!!Kicsi,,,,,, nagy!!!!!

én nem rejongok értük!!!!

2010. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Békésmegyében is sok a kicsi békuc, ugrálnak össze-vissza, arik
2010. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt is rengeteg van, sajnos sokan az útra merészkednek, és elütik őket. Az utak így tele vannak kilapított békácskákkal:( Pedig nagyon édesek, sajnálom azokat, akik meghaltam:/
2010. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Itt, Jászberény környékén is annyi van... főleg Jákóhalmánál, Dózsánál, meg ahol a nagy vizek vannak :D Én mindig összefogdosom őket kis üvegbe :D
2010. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Amerre futni járok GYMS- ban, ott annyi van ilyen erdős részen, hogy nem lehet úgy lépni, hogy ne taposs össze párat :-( Ott hemzsegnek, de tényleg. Picik, kb. másfél centisek lehetnek és aranyosak!
2010. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!