Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tudtok teknős elhelyezésére...

Tudtok teknős elhelyezésére megfelelő helyet?

Figyelt kérdés

Hamarosan kulfoldre koltozom, igy a 6 eves pezsmateknosomnek gondoskodnom kell a jovojerol, es szeretnem a legjobb kezek kozott tudni. A kornyezetemben nincs olyan, akire ra tudnam hagyni. Es egyebkent sem feltetlen maganszemelyekre gondoltam. Nem mernem egy idegennek atadni, sosem tudni mi lenne a sorsa, milyen korulmenyek koze kerulne, stb. En elsosorban teknosokre “specializalodott” helyekben gondolkoztam, ahol befogadnak teknosoket, es megfelelo kornyezetben, esetleg fajtarsaik kozott nevelgetik oket.

Valaki tud erre megoldast?



2019. jan. 14. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én náluk érdeklődnék emailben:


[link]

2019. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Bármelyik állatkert beveszi, ingyen.

Vagy Budapesten a KIS TEKI állatbolt. A tulaj az ország egyik legjobb teknős szakértője.

2019. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 14. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalon vannak teknősös csoportok, érdemes oda is kitenni.

Van egy jó pár ember ott, akinek rengeteg teknőse van, és jól tartja őket. Így a későbbiekben is " nyomon tudod " követni az életét, ha megbeszélitek, hogy időnként küldjön róla képeket.

Mielőtt odaadod valakinek, azért győződj meg róla, hogy megfelelő helyet tud-e neki biztosítani.

2019. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!