Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy ilyen bátrak?

Hogy ilyen bátrak?

Figyelt kérdés

Hogy ilyen bátrak hogy ott nyúlkálnak a mérges kígyó mellett? Nem félnek hogy őket is megmarja?


https://www.youtube.com/watch?v=_C77uAthLEI



2019. febr. 2. 07:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem volt mérges.
2019. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor az egerek mitől döglenek meg? Csak nem halálra ijedtek.
2019. febr. 2. 17:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rátekeredik a zsákmányra, és megfojtja. Meg eleve a videón vegyesen etettek élő és halott egérrel.
2019. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

És ez? Itt nem tekeredik sehova a kígyó. Csak harap utána vár. Ráadásul simán nyitva hagyja az akvárium tetejét, amíg visszamegy a dobozhoz. Nem fél hogy kijön onnan? Én biztosan csak kinyitnám gyorsan bedobnám az egeret és vissza is csuknám az ajtót. És a kígyó miért hagyja egy harapás után békén az egereket? Tudja hogy méreg van a fogában és ha egyszer megharapja akkor már nem sokáig él?


https://www.youtube.com/watch?v=svwvft3Azns

2019. febr. 2. 21:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Tisztában van vele. Azért húzódik vissza,hogy magát védje a vergődő áldozattól.
2019. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy vipera. Mérges kígyó. Nyilván az évmilliók alatt rájöttek erre a tulajdonságukra.

Fedetlenül hagyni a terráriumot mondjuk nettó baromság és felelőtlenség.

2019. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyuzz ide, kérdező! Csak filmekben van olyan álnok kígyó, amelyik bemászik a sátorba, vagy a főhős ágyába, csak azért, hogy megmarhassa. Mi a bánatnak tenné? Minek pazarolná a mérgét olyan "ellenségre", amit megenni nem tud? Evolúció bácsi nem hülye! A kígyó se. Valójában fél az embertő, s ha teheti elkerüli. H csapdába kerül, védekezésképpen megmarja az embert, de puszta brahiból nem.
2019. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

kedves kérdező

a második videón a kígyó tényleg baromi veszélyes a faj neve rezesfejű mokaszinkígyó

a terrárárium fedelét ostobaság nem bezárni az igaz

az pedig hogy mar és visszahúzódik pedig az egyrészt ösztönös és ösztönösen tudja hogy a mérge megteszi a hatást és puszta energiapocsékolás lenne még az egérrel küzdenie viszont az első videón királypitonok láthatóak ami úgy öli meg az áldozatát hogy szó szerint a szuszt is kiszorítja belőle a mérges kígyókon kívül semmilyen más faj nem öl méreggel

amúgy királypitonom nekem is van és imádom nagyon aranyos kis jószág

2019. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem egyeznek a fogalmaink az aranyos szóval kapcsolatban. :D Hát gondolom marni ösztönösen mar, mert fél és még ott is nyúlkálnak mellette, és az igaz hogy egyben nem tud megenni egy embert, de félre tudja tenni későbbre is. Olyat is többször hallottam hogy az embert sétálás közben marta meg a kígyó. Különben nem kellene ellenszer sem, mert annyira egyszerű lenne a képlet hogy nem piszkálom. Mondjuk én úgy tudom hogy vannak olyan kígyófajták, amik különösebb problémák nélkül egyben lenyel egy embert.
2019. márc. 22. 02:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

és az igaz hogy egyben nem tud megenni egy embert, de félre tudja tenni későbbre is.

Baromság. A kígyó sosem eszik sok napos dögöt. Valamint nem is raktároz.

2019. márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!