Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősök mi mindent ehetnek?

A teknősök mi mindent ehetnek?

Figyelt kérdés
Létszives amit tudtok mit lehet adni a teknősöknek azt mind írjátok le.Egy teknős nem puffadhat fel a banántól?És ehet sárgarépát?
2008. nov. 8. 18:43
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! A teknősnek legjobb étel a hal. Lehetőség szerint élő, de lehet kapni állatkerekben fagyasztott halat kifelyezetten tekiknek. Ritkán adhatsz neki szívmixet, különbőző vitaminokat, vízibolhát, lisztkukacot.Ill. lehet kapni szárított kukacot. apró rákot, az enyémek szretik. A banánra nem tudom hogy reagál.
2008. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én tekim imádta a fagyasztott halat. Persze fel kellett olvasztani :) Nagyon szeretik a csirkemájat illetve ismerösömnél lazán megette a csigát :D A szárított bolhát eszi, meg a szívmixet de a szárított halhoz hozzá se nyúlt.
2008. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. nov. 9. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
A teknősök legyet, szöcskét,pókot,szőlőt,paradicsomot,barackot és almát is ehetnek!
2008. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen teknős? A szárazföldi tekiknél is más az étrend,és az ékszertekiknél is. Szárazföldi inkább zöldség, gyümi, a vizi pedig hús, hús, hús. Viszont a párizsit, sonkát meg ilyesmi felvágottakat kerüld mindenképpen!
2008. nov. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Banánt nyugodtan adhatsz nekik,bár nem irtad,hoyg vizi vagy szárazföldi tekid van? nekem 2 ékszerteknősöm van,és szeretik a banánt.Nem hinném hogy felpuffadnak tőle:D
2008. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkinek hogy elfelelytettem írni de ékszerteknős.Amúgy meg köszönöm mindenkinek aki írt.
2008. dec. 11. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!