Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Hüllők

A kérdés

Kezdő kígyótartó vagyok, hogy működik a vedlés?

A kígyómnak beopálosodott a szeme kb hétfőn,majd kitisztult csütörtökre ezen idő alatt végig el volt vonulva,mikor látott kivettem lanagyos vízbe megfürdettem nem volt stresszes (újjnyi víz),de még sem látok semmi vedlésre utaló nyomot rajta, pedíg 1 hét lassan letelik. Ez az első vedlése nem igazon tudom hogy működik vagy mennyi idő.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kígyó, vedlés, idő

márc. 15. 20:09  Privát üzenet  

A válasz
Ne piszkáld, ő majd tudni fogja hogy kell :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 16. 20:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor vedlik a ravasz csörgőkobra?
Hogyan távolítsam el fiatal nappali gekkóm hátáról a levedlett bőrt?
Az itthoni gyíkok, vagy eleve a gyíkok szeretik-e a bőrüket hozzádörzsölni valamihez? Mihez?
Vedlik az ékszerteknősöm vagy valami baja lehet?
Mik a pontos jelei hogy a királypiton vedleni fog?
Lehet, hogy az alacsony homerseklet miatt csinalta?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Hüllők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!