Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkó színváltozat...

Leopárd gekkó színváltozat tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Valaki nem tud szegeden olyan tenyésztőt aki foglalkozik sunglow leopárd gekkóval? (legvégső esetben bárhol az országban) Előre is nagyon köszönöm!
2010. júl. 3. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A f*sznak nem tudod te se rendesen feltenni a kérdésedet... "Leopárd gekkó tenyésztőtől?" - szerinted erre milyen válasz létezik? Az enyém az, hogy "nem", más meg az, hogy "igen". A "Hol lehet kapni sunglow leopárd gekkót?" vagy valami hasonlóan lényegretörő kicsit konkrétabb lenne. Tanulj meg kérdezni.


Amúgy meg használd a google-t, keress gekkós fórumokat, mert ők vannak benne a témában, szóval ha valahol, akkor ott tudnak neked segíteni.

2010. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne foglalkozz a bunkóókkal!Én ezt a színváltozatot keresem!!!És nekem sem segít senki, igaz nekem csak budapesti tenyésztő lenne a jó!
2011. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
reptilia.hu Én is itt vagyok beregisztrálva :D érdemes... nagyon rendesek az emberek :D és talán találsz valakit aki tud neked segíteni ebben az ügyben (kérdezőnek és a 2.hsz tulajának szól :D)
2011. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!