Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen teknőst ajánlotok...

Milyen teknőst ajánlotok kezdőknek? Mennyibe kerül az összes felszereléssel együtt?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék teknőst...

de sajnos nem tudom mi lenne a jobb a vörösfülű ékszerteknős vagy más léci segítsetek


2010. júl. 5. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem sárgafülő ékszertekim volt.

Az egész felszerelés,akvárium,lámpa,szűrő,szikla,vizinövények,ennivaló összesen 36.000 volt.Ebből csak úgy kb. 2 ezer volt maga a teknős.

Nekem is nagy álmom voltak a teknősök,aztán kaptam 2őt,nagyon örültem nekik,szerettem őket,aztán már akkorák voltak mint a két tenyerem,sokszor "megharapták" a kezem,ilyen fagyasztott halal(persze felengedtem nekik)etettem őket,meg csigával,növényekkel,és örökké büdös hal szag volt a szobámban,és a végén már undorodtam tőlük,elajándékoztam egy ismerősömnek őket,aki nagyon szereti a hüllőket.

Ha most vennék teknőst,akkor én görög teknőst vennék.

De majd írnak olyanok akik jobban értenek hozzá:)

2010. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pézsmateknős.Nekem több mint másfél hónapja van egy,viszonylag könnyű a tartása,8-14cm-esre nő meg(szóval kicsi marad:).4800 Ft-ért vettem,a felszerelésekkel együtt kb.45 000 volt.És nagyon cuki,még én sem vagyok annyira tapasztalt,kezdőknek kiválóan megfelel:)

Itt olvashatsz róla: [link]

2010. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2010. júl. 5. 16:44
 4/6 A kérdező kommentje:
milyen csigával?
2010. júl. 6. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
vörösfülű ékszerteki....ők a legjobbak....hát nem tom hogy az a 36 000 hogy jött ki nekünk kb 10 000 volt ugy hogy a teki 4500....:)
2010. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

olyan csigával,amit a kertben találtunk.persze nem azzal a nagy,barna éticsigával,hanem az ilyen kicsikkel.gyomláláskor sokat találtunk.

itt van egy példa kép,hogy kb.mekkorák:

[link]

2010. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!