Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez normális leopárd gekkonál?...

Tundeike kérdése:

Ez normális leopárd gekkonál? Tippek?

Figyelt kérdés

5 napja van nálam egy 2 hónapos nőstény gekkó. Első két nap kb folyamatosan el volt bújva, evett rendesen. Harmadik nap kint volt, feküdt a lámpája fényében. Az utóbbi két nap viszont mintha idegesebb és agresszívebb lenne picit. Ha benyúlnék hozzá kapkodja a levegőt és fél, kevesebbet is eszik. Első állatom és féltem egyenlőre, lehet túlságosan is. Valaki esetleg tudna tippeket adni, hogy szoktathatnám jobban magamhoz, és én esetleg mit csinálhatnék jobban.


30 fok van nappal a terráriumban, este 20-23. Víz van bent neki, esténként teszek be neki három tücsköt porozva.



2019. máj. 15. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell szoknia én ugyanígy voltam és nekem vagy egy hétig nem akart enni.. És izgultam h miért nem eszik már?? Max néha egy csontit de aztán megszokta meg vettem neki egy nagyobb terkót aztán megszokta és ilyen napi 8 csontit lenyelt aztán most atszoktunk a gyászbogár lárvára. Az enyém kézhez van szoktatva úgyhogy én egy héten 2-3x ki szoktam venni és pár percet masztatni a kezemen meg az ágyon sosem próbált elspirntelni. :D
2019. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!