Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit kell pontosan a tartásáról...

Mit kell pontosan a tartásáról tudni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A miskolci Pet Expon vettem egy telepes agámát. Mindent megvettem neki, amit kellett, azonban 1 nap után elpusztult :'( :'(

Most ugyanilyet szeretnék, viszont próbálnak lebeszélni róla.

Olyanokhoz fordulnék most, akik telepes agámát tartanak, hogy valóban körülményes-e a tartásuk, illetve tényleg olyan nagyon nehezen szokják-e meg új élőhelyüket a terráriumban..

Beszéltem már róla pár emberrel, viszont nekik szakállasuk van, róluk annyit tudok, ami a 2 között különbség lehet, hogy a szakik kezesebbek tudnak lenni, mint a telepesek. Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi, telepes agámatartóktól.


2019. máj. 21. 08:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy egy srác szerint 50% az esélye, hogy a telepes agáma megmarad terráriumban..elvileg.
2019. máj. 21. 08:41
 2/4 anonim válasza:
Valóban 50% az esély, hogy életben marad: vagy igen, vagy nem.
2019. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem egy tipikus otthon tartható állat :/

Na és a tobzosfarkú gyík esetleg?

2019. máj. 21. 09:36
 4/4 anonim válasza:

Sokkal valószínűbb az, hogy jól át lettél vágva.

Sosem veszünk úgy állatot, hogy azzal együtt vesszük meg a helyét...

Összerakod, berendezed a terráriumot aztán hagyod állni legalább hónapig, hogy ha valami rohad, gombásodik, fertőzött az látszódjon.

Plusz enyni idő alatt ráérsz utánaolvasni az állatodnak.

Az érzékeny terráriumi állatok nema bba döglenek bele, hogy jaaaj új terráriumba kerültem, hanem abba hogy szakszerűtlenül szállítod és agyonstresszeli magát, kihűl, túlmelegszik bármi.

Tessék olvasni mielőtt felelősséget vállalsz egy életért.

És soha se az eladótól tájékozódj. Az eladó eladni akar. Ha megdöglik amit veszel neki csak jó, mert visszamész új példányért. (Üdv Hazánkban)

2019. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!