Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A legfontosabb, hogy lámpa...

A legfontosabb, hogy lámpa kell e neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kerti tavunkba bejött egy mocsári teknős, és mikor láttam, hogy kiűlt napozni akkor megfogtam és bevittem, sajnos mi egy ilyen major - szerű helyen lakunk a legközelebbi falu 2km-re van, és most mivel a jogsit csinálom nem fogom eldobni a vezetéseimet, hogy eltudjam vinni egy tóba, mivel anyukámék kint vannak francia országban ezért ők se tudják elvinni.

Szóval erre az időre amíg nem tudom elvinni, szeretnék kérdezni

-kell e neki világítás?

Mert azt hallottam neki annyira nem muszály, de amugyis napkőzben egy akváriumban kint lenne a napon úgy hogy van neki árnyék.

A kaját meg az ilyeneket nem kérdezem, mivel van lágyhéjúm és kb (gondolom ugyan az az étrend.) :hal, sórák meg stbstb...

Itt most a világítás lenne a legfontosabb kérdésem köszönöm.. Ha lehet akkor olyanok írjanak akik konyitanak hozzá vagy netán van engedélyük a tartásukhoz


Ui:kérlek hagyjatok azzal, hogy valakit kérjek meg vagyhogy azonnal vigyem vissza mert van annyi időm...

Ilyeneket ne írjátok mert tőkre telibe s*arom, és majd én szeretném beosztani az időm..

Nyugodjatok meg vissza fog kerülni:)

Nagy segítség lenne ha adnátok tanácsokat.



#mocsári teknős #picike 3cm maximum
2019. máj. 21. 22:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem egy kifejlett példány,de nem is annyira aprócska
2019. máj. 21. 22:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak rakd vissza a kerti tóba es hagyd békén. Marad, ha akar es elmegy ha azt szeretné. Ne avatkozz közbe.
2019. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!