Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez normális? Mennyire baj,...

Ez normális? Mennyire baj, hogy ez ott van?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 2 évig tartott egy mississippi tarajosteknőst, de kap mást, szóval úgy gondolta lecseréli. Én a teknős hasán észrevettem valamit, amiről nem feltétlen tudom eldönteni, hogy mennyire nagy baj. Erről beszélek:

[link]


2019. jún. 2. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem azt írja, hogy page not found. Próbáld meg másh6iva feltölteni :/
2019. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oh, elnézést, talán így jobb:

[link]

2019. jún. 3. 01:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszi, így már látszik!


Sajna én nem vagyok tekis, de elsőre talán sérülés lehet. Nem tudod megnézetni dokival, mielőtt elhoznád?


Bár az is lehet, hogy nem véletlen akar tőle megválni...

2019. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, mert nagyon sürgették a "befogadást" és többször is megjegyezték, hogy "De nem adhatod vissza".Illetve mindent odaadtak ingyen, csak vigyem.
2019. jún. 4. 06:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet komolyabb baj is, ha ennyire erőltetik. Sajnos ez nagyon riogató. Ha meg akarnék válni a teknősömtől meghirdetném (úgytudom hüllőknél korral nő az ár, de ez nem is fontos) és utána körbekérdeznék az ismerőseimnél hátha.


Szerintem így fotóról, ha valaki nem tapasztalt hasonlót nem lehet biztosat mondani. Lehet behegesedett seb, de lehet h valami gombás fertőzés is.. nem tudhatjuk.

2019. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vidd el ahogy tudod egzotikus állatorvoshoz (sima nem jó).

Lehet sérülés vagy valami fertőzés, bármi.

Sajnos ha csak így megvàltak 2 év után tőle, akkor el tudom képzelni, hogy előtte sem tartották túl jól és észre sem vették vagy csak nem érdekelte őket.

2019. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!