Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hova tegyem a sünit? Állatkere...

Hova tegyem a sünit? Állatkereskedés?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves afrikai fehérhasú törpesününk. Sajnos nem tudok róla megfelelően gondoskodni.

Ne ítéljetek el kérlek, általában felelős állattartó vagyok, sok mentett állatkám van/volt.

Viszont sajnos a sünivel nem vagyunk egy világ, így úgy döntöttem, hogy el szeretném ajándékozni. Úgy gondolom, fontos beismerni, hogy hibáztunk és orvosolni a problémát. A süninek és nekem is ez a legjobb.

Már facebookon egyszer hirdettem, de nem kellett senkinek, és már úgy tudom, hogy hirdetni sem szabad.

Hol tehetem meg ezt úgy, hogy tudjam jó helyre kerül-e? Utolsó opció az állatkereskedés lenne, mert ott kis esélye van, hogy jó gazdához kerüljön.

Nincsen ötletetek?

Köszönöm a válaszokat, nem kérek bántó kommenteket, tudom én jól magamtól is, hogy elk***am.



2019. júl. 25. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Együtt a Kisállatokért Egyesület

Vagy

Sünis csoportba írd ki ezt.


Próbálj neki jó helyet, felelős gazdit találni.

Kereskedésbe semmiképp!!

2019. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
*Együtt a Kisállatokért Alapítvány
2019. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az együtt a kisállatokért alapítvány sajnos nem foglalkozik sünikkel.
2019. júl. 25. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Sünbarát! :)
2019. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
2019. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Tedd fel a jófogásra ingyen elvihető kategóriába. Persze azért teszteld le a jelentkezőket.
2019. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
74%
Én szivesen örökbe fogadom, van 4 törpesünom
2019. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!