Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állatkereskedésben rosszul...

Állatkereskedésben rosszul tartják a nyulakat?

Figyelt kérdés
Az egyik állatkereskedésben láttam, hogy egy kis területen két nyuszi együtt, de nem volt sem vizük, sem szénájuk, ezért szóltam az ott dolgozónak, aki mondta hogy majd ad nekik enni, inni. Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Szegény nyuszik Húsvét óta ott vannak, őket nem vitte el senki, már nem is kicsik. Nagyon sajnáltam őket, még csak egy jót szaladgálni sem tudnak, állandóan stresszben vannak és még az alapvető szükségleteket sem biztosítják számukra. Ez így milyen élet nekik?

#nyúl #törpenyúl #nyúl nem megfelelő tartása
2019. aug. 2. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Valami állatvédelmi társaságnak kéne jelezni, vagy megkérdezni tőlük, hogy ez normális e.
2019. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Az összes kereskedésben borzasztóan tartják az állatokat. Nem véletlen, hogy az épeszű emberek ellenzik az onnan való vásárlást. Ha senki nem venne onnan állatot, gyorsan megszűnne az összes ilyen undorító nyerészkedő cég... :(
2019. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Az összes kereskedésben rosszul tartják az összes állatot.
2019. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!