Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ekkora hely elég lenne egy...

Ekkora hely elég lenne egy törpenyuszinak?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 100*50es ketrecben van.

Most vennék neki egy összeszerelhető kifutót,ami 245 hosszú 70 széles és 70 magas lenne. Ekkora hely elég lenne neki ha nem tudom folyton kiengedni?

Csak napi pár órát.Főként akkor lenne a kiutóban ha nem vagyok itthon vagy éjjel ha nem tudok rá figyelni.


A kifutó alá mit tegyek?Mert nem szeretném ha a kemény parkettán feküdne és,hogy esetleg lepisilje(szobatiszta,de balesetek megtörtének)

Állatoknak való pokrócból sok kellene neki,mert azok kicsik.Vagy esetleg normális polár pokróc jó alá?


2019. aug. 4. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora törpenyuszi? Mert törpe meg törpe közt is van különbség. Nekem ketrecben vannak. Eleinte csak egy volt, de vettem mellé egy másikat, és sokkal jobban elviselte a bezártságot. Sokat bújnak össze, megy a puszilkodás.


A kifutó aljába szőnyeget tennék( nem az egészbe csak egy nagyobb területre) A padlón csúszik a talpuk és tönkremehet a lábuk. Vannak balesetek, de azt azőnyegtisztítóval ki lehet venni.A pokrócot őssze fogja gyűrni,hacsak nem rögzíted valahogy fixre. A Pinteresten számos jó ötlet van beltéri kifutók kialakítására.

2019. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!