Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac mellett lehet...

A tengerimalac mellett lehet porszívozni?

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem,hogy lehet porszivozni abban a szobában amiben van a ketrec,nem káros a hallásának?

2019. aug. 6. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Megsüketülni nem fog, viszont nagyon stresszes lehet neki, inkább vidd át addig egy másik szobába, konyhába, stb.
2019. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Nem, egyáltalán nem szabad. Akkor stresszben lesz szegény és a szíve is megállhat! Csakis kizárólag söpörni szabad egy ilyen kisállat mellett.
2019. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem, inkább éljetek a retekben!


Oktatófilm a tengerimalactartáshoz: [link]

2019. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. aug. 7. 11:33
 5/7 bandita17 válasza:
Miért ne lehetne? Nálunk már úgy hozzá szoktak h meg se ijednek
2019. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Neeem, nem lehet. Maguk alá fosnak az ilyen rágcsáló félék és utána lehet ám takarítani. 😉
2019. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Éljetek úgy, ahogy szoktatok, akkor kevésbé lesznek ijedősek. Arra figyeljetek, hogy a porszívót egy másik szobában kapcsoljátok be, és fokozatosan közeledjetek afelé a szoba felé, ahol vannak. Akkor simán megszokják. Ha hirtelen bekapcsolod mellettük, akkor esélyes, hogy megijednek, de ha úgy csinálod, ahogy írtam, semmi nem lesz. Egyébként én városban lakom, napközben nyitva az ablak, számtalanszor megy el hangos motoros, kukásautó, van dudálás, stb. Simán hozzászoktak, néha én jobban megrezzenek egy hangos motorostól, mint ők. Inkább a hirtelen csapkodásra érzékenyek, pl. véletlenül becsapja a huzat az ajtót. A zúgó hangokat könnyen megszokják. Amikor porszívózom, ugyanúgy élik az életüket, sőt, amikor a ketrec környékéhez érek, még reménykedve a rácshoz jönnek, hátha kapnak egy kis jutalomfalatot. Ez így megy három éve, és ugyanolyan jó a hallásuk is.
2019. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!