Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl vagy tengerimalac?

Törpenyúl vagy tengerimalac?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok inkább?

2019. aug. 7. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A nyuszival többet kell foglalkozni.

Mennyi a szabadidőd?

2019. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Nem ajánlanám neked egyiket sem, mert semmit sem tudok rólad. Nagyon fontos, hogy mit tudnál biztosítani az állataidnak, mennyi időd, türelmed, pénzed lenne rájuk. Hogyan élnének, mekkora helyen, milyen más állataid vannak, stb.

A tengerimalacok 6-8, a nyuszik akár 10 évet is élhetnek. Malacból muszáj minimum kettőt tartani, de nyusziból is erősen ajánlott.


A Tengerimalac védő egyesület és a nyúlmentés honlapján megbízható információkat találsz az igényeikről. Olvasd végig mindkettőt figyelmesen, és azt válaszd, amelyik jobban illik hozzád, és megfelelő körülményeket tudsz neki biztosítani ennyi éven át, minden nap. Azért nincs értelme állatot befogadni, hogy minimális körülmények között vegetáljon évekig.

2019. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én személy szerint 2 tengerimalacot szeretnék,rengeteget tudok róluk,van egy 120x60-as ketrecem is hozzájuk. a nyúlról kb semmit sem tudok. Rengeteg szabidőm van és a költségeket is tudom biztosítani. Nyúlat öszinten nem nagyon szeretnek,csak a véleményetekre voltam kivancsi.
2019. aug. 7. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk két tengerimalacunk van. Ez alapján is ajánlom, és az alapján is, hogy a szíved feléjük húz.
2019. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!