Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem fog megfázni a csincsillám?

Nem fog megfázni a csincsillám?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy csinem és nagyon meleg van bent neki a házban ezért utána olvastam hogy tudnám lehűteni mert nehezen bírja

És sokan írták a jégakkut rongyba tekertem neki hogy ne legyen túl hideg és hogy ne tudja kirágni és betettem a ketrecébe ahol a legjobban szeret lenni

És rajta üldögélt nagyon sokáig fetrengett rajta csak aztán anya rám szólt hogy vegyem ki mert meg fog fázni ezért utána a ketrec tetejére tettem a jeget

Csincsilla tulajdonosok ti hogy hűtitek nyáron őket? 😊 És igaz hogy így megfázhat? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat 😁



2019. aug. 11. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A tetejére tedd, kb. az aljától 20 cm-re minimum.
2019. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vastagon tekerd be a jégakut, vagy ha van alom (vagy ilyesmi) alatta akkor az alá tedd be (ugyanúgy betekerve)

De van olyan megoldás hogy hogy egy fémlapot mélyhűtőben lehűtesz és alárakod (betekerve vagy alom alá)

2020. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!