Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Nem fog megfázni a csincsillám?

Sziasztok

Van egy csinem és nagyon meleg van bent neki a házban ezért utána olvastam hogy tudnám lehűteni mert nehezen bírja

És sokan írták a jégakkut rongyba tekertem neki hogy ne legyen túl hideg és hogy ne tudja kirágni és betettem a ketrecébe ahol a legjobban szeret lenni

És rajta üldögélt nagyon sokáig fetrengett rajta csak aztán anya rám szólt hogy vegyem ki mert meg fog fázni ezért utána a ketrec tetejére tettem a jeget

Csincsilla tulajdonosok ti hogy hűtitek nyáron őket? 😊 És igaz hogy így megfázhat? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat 😁

Keress kérdéseket hasonló témákban: hőség, csincsilla, rágcsáló, kisállat

aug. 11. 18:31  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Minap elpusztult az egyik csincsillám az ikrekből. Mit tegyek a testvérével?
Nem eszi meg a csincsillám mit csináljak?
Lehetséges, hogy vemhes a csincsillám?
Rakhatok a csincsillám ketrecébe műanyag alagutat?
Nem iszik a csincsillám?
Miért nyáladzik a csincsillám egyfolytában?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!