Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Hogyan hűcsem le a nyúlaimat?

Keress kérdéseket hasonló témában: nyúl

aug. 13. 14:21  Privát üzenet  

A válaszok
Nyelvtankönyvvel legyezgesd őket.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 13. 14:24 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Mondd nekik, hogy elfogyott a répa!

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 13. 14:24 Privát üzenet
Vizespalackot tegyél a fagyasztóba, és tekerd át törülközővel/vastagabb ronggyal.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 13. 14:35 Privát üzenet
Ha kinti nyulak, akkor a ketrecet teljesen árnyékos helyre kell tenni,vagy bevinni helyiségbe, ahol hűvösebb van. Ventillátorral kavarni a levegőt, de ne rájuk fújja.Műanyag palackokba vizet tenni, lefagyasztani, betekerni ruhába, és betenni nekik a ketrecbe.Mindig cserélni a vizüket, hidegre.Egy tálba tenni hideg vizet, és belemártogatva a kezedet, símogatni a szőrüket, fülüket is.Ne ázzanak át nagyon, de ez is hűti őket.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 13. 14:44 Privát üzenet
Azok jók amiket előttem írtak. Esetleg még járólapot, csempét tehetsz be hogy rá tudjanak feküdni, szeretik mert hideg :)

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 13. 18:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ossze rakhatom a nyulaimat?
Tudnátok segítséggel szolgálni? A nyulaimat szeretném oltani myxovac-al (többi lent)
Tegnap a nyulaimat osze akartam baklattatni a bakkhoz betettem a nostenyt es felszokot rea de nem doltek el miert?
Hogy szoktassam rá a nyulaimat, hogy egy helyre kakiljanak és vizeljenek?
Hogy szoktassam rá a nyúlaimat a lipinkára?
Mivel etessem a nyulaimat kaptam 2 db nyulat de nemtudom hogy a tarkarmányokból mennyi kell 4 hetes nyuszikról van szó! Csak tápot ehetnek + szénát? Valóban 3 hónapos kortól...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!