Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltört a tengerimalacom lába?

Eltört a tengerimalacom lába?

Figyelt kérdés
Leültem az ágyamra, a malackám az ölemben volt és anyukám szólt, én meg szó szerint csak pár másodpercre nem figyeltem... A malackám meg leugrott az ölemből. 1-szer visított egyet, aztán odaszaladt hozzám, én felvettem, megnéztem a lábát. Van rajta egy horzsolás... Azt lekezeltem Betadinnal. Tud menni, meg szalad. (Nagyon kis izgága malacka) de olyan furán mozgatja a lábát. De nem sír. Ha pedig megfogom a lábát, és mozgatom, akkor sem sír, mégis olyan furán tartja. Szerintetek eltörött? 😭 Dokihoz csak jövő héten szerdán tudjuk vinni... De én nagyon félek és aggódom érte. A válaszokat előre is köszönöm 😟

2019. aug. 16. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Létezik állatorvosi ügyelet is, de holnapra biztos kiderül, hogy kutya baja-e vagy van valami. Ha szalad, az jó jel.
2019. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha eltörött nem áll rá semmenyire illetve csak tartja vagy nagyon sántít. Ha rááll futkos vele valószínűleg csak megütötte és még fáj neki.
2019. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne minél előbb orvoshoz vinni. Lehet hogy csak meghúzódott, de lehet hogy tört. Nem tudom egy tengerimalac nagyságú állatnak milyen gyorsan forr össze a csontja, de én nem várnék 5 napot.
2019. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) remélem nagyon gyorsan helyre jön az én kis Bogyókám, mert tényleg nagyon fürge malacka. Nem bír egy helyben lenni. ^ ^
2019. aug. 16. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
Max elaltatni fogják, mert akinek volt már malaca, az tudja, hogy milyen lába van. Mit tudnának tenni ha eltört valóban? Semmit. Ha nagy fájdalmai lennének felajánlanák, hogy rlaltatják. Ha nem, akkor visszaadja és levesz egy valag zsugával. Ennyi.
2019. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!