Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szurikátát lehet tartani...

Szurikátát lehet tartani otthon legálisan?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket amiben az volt, hogy még csak nem is cites faj,nem is invazív. Rendes kifutoban lehetne tartani szurikátákat? Mennyibe kerülnek?
2019. aug. 27. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Lehet. De idehaza még nem láttam eladó példányt, ráadásul kell legalább 4-5 fős csapat!
2019. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak ahogy az 1. valaszadó is írta nem igazán fogsz találni eladót a környéken és valóban csapatban kellene tartani. Olyan kifutóban lehetne tartani ami hasonlít a természetes élőhelyéhez, vagyis tud alagutakat ásni és örködni magasabb dombon/sziklán.
2019. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szurikáta sivatagi állat. Ki tudnál neki olyan környezetet alakítani egyáltalán?
2019. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

3. Miért az állatkertek ki tudnak alakítani olyan helyet?

Szerintem nem, mégis van a legtöbb állatkertbe, annyit csinálnak, hogy homokot tesznek be a kifutóba amiben áshatnak.

Az éghajlatot senki sem tudja szabályozni.

2019. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én egyszer láttam, hogy valaki hirdetett a legpopulatisabb közösségi oldal egyik csoportjában. Ma voltunk a Malkia parkban, hát ott se voltak valami nagy helyen, kb 2,5x2x3-as helyen voltak 1 illetve másik kb ugyanekkora helyen 2. Eléggé zárt volt, hátul szellőzni tudott, homok volt az alján.
2019. aug. 27. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!