Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tényleg igaz, hogy vannak...

Tényleg igaz, hogy vannak törzskönyves nyuszik?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm nem régen beszerzett egy nyuszit aki rendelkezett állítólag törzskönyvel.Ez igaz? Nem akartam hülyének tűnni hogy rákérdezek egyáltalán van-e ilyen.

Kutyának tudtam,macskának tudtam,de rágcsálónak is? :o

Innen következne a másik kérdésem,hogy akkor ezekhez ugyan úgy vannak akár kiállítások is? Más rágcsálóknak is lehet törzskönyve mint mondjuk a tengeri malac vagy höri?



2019. aug. 30. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, sőt vadaszgorenynek is van.
2019. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Van, de ők nem rágcsálók, hanem kisemlősök. Bocs, csak vége a nyárnak, és most g.e.c.i vagyok


Kiállításról nem tudok, de tuti van. Külföldön biztosan


A harmadikra nem tudom a választ

2019. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van törzskönyves tengerimalac is, igen.

Kiállítások is vannak: [link]

Lurdyban is voltam annak idejen gori-tengerimalac-nyul kiallitason

2019. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mikről le nem lehet maradni.Mondjuk így utólag logikusnak tűnhet,hogyha valamiből van több féle/fajta akkor annak előbb vagy utóbb lesznek tenyésztői és akkor ahhoz tartozik valami törzskönyv,származási lap vagy ilyesmi hogy jelöljék kitől-mitől származik. :D

Ha egyszer útba esik biztos elnézek egyre.Macska és kutya kiállításon már voltam,ez se maradjon ki.


Köszönöm szépen.:)

2019. aug. 30. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, képzeld galamboknak, és tyúkoknak is van követhető pedigréjük és kiállításaik! Ott törzskönyv nincs, hanem csak számmal ellátott zárt gyűrű.


Nem tudom, hüllőknél van-e :)

2019. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hörcsögöknél is van származási lap. :)
2019. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Van és képzeld b.....ki én még törzskönyves hangyáról is hallodtam!!😉😁😁
2019. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!