Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 3 tengerimalacnak miből...

3 tengerimalacnak miből mennyi, mekkora dolgok szükségesek?

Figyelt kérdés

Ketrecből egyik változat, amit kinéztem, az egy 160cm hosszú, a másik 120cm hosszú, de 3 emeletes, tehát 3x120cm. Melyik lenne jobb?

Itatóból 600ml-es elég hármuknak fél napra(napi 2 csere)? Vagy több kisebb kéne?

Szénarácsból ha 2-t reggel-este teletöltök, az elég vagy legyen 3?

Etetőtálra ötletem sincs, azt mondták együtt szeretnek enni, ha veszekednének akkor nyilván 3 külön kistál, de ha együtt fognak enni, akkor milyen kéne, amihez mind kényelmesen hozzáférnek?

És tápból keverhetem a Versele Laga cavia complete-t a Real Natur tengerimalac táppal? Vagy ajánlotok egyéb jó minőségű tápot?


2019. szept. 1. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ketrecből inkább a 160-ast venném, az elég 3 malackának, és abba is lehet emeletet csinálni ha szükséges. A tengerimalacok inkább a földszintet szeretik, nem annyira emeletre mászkálós fajták, hogy egyből 3 emelet legyen nekik.

Golyós itatóból jó ha több van, ne legyen veszekedés ha egyszerre akarnak inni. Tálból is mindenkinek legyen külön, és úgy szent a béke. Ugyanez vonatkozik a házikóra is, jobb ha ott is van külön mindenkinek egy búvóhelye, hogyha nem szeretnének együtt aludni akkor el tudjanak vonulni.

Szénarácsból elég szerintem kettő, de úgyis látod mikor kell újratölteni őket, változó hogy mennyit esznek. Meg függ a széna minőségétől is, ha jó akkor azt hamarabb elfogyasztják.

Tápból a versele laga jó, a másikat nem ismerem. De olyat vegyél ami ilyen extrudált rudas, nem pedig magvas táp. De leginkább a széna legyen a fő eleségük. Esetleg ha van módod rá tiszta helyről szedni akkor hozzászoktathatod őket a friss zöldhöz is, fű, pitypang levél, lóhere, sárgarépa zöldje. Az enyémek imádták.

2019. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tápból mindkettő nagyon jó minőség de nem érdemes keverni mert válogatni fognak Vagy ezt vagy azt egyék, de ne keverve.
2019. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!