Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha a nyuszim...

Mit tegyek ha a nyuszim elpusztult?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Például "temesd el"?
2019. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Temetés, vagy hamvasztás. Gondolom, a kukába csak nem kellene kidobni szegényt.
2019. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem tudod az okát akkor elkell vinni boncoltatni, ha később szeretnél nyuszit akkor jól jön nehogy a nyuszi benyalja a régi betegségét.

Hülyén hangzik de bugyoláld be és tedd be a fagyasztóba.

Illetve vannak kisállat hamvasztó helyek. Állatorvosoknál lehet találni plakátot, de amíg nem kerül oda addig is jó ha lefagyasztod a kis testét.

2019. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a nyuszim már 10 éves volt ami elég szép életkor neki és kösz a tanácsokat mindenkinek
2019. szept. 9. 05:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Látom nem nyugszol, utolsó. Ezt is jelenteni fogom, mint az összes többi hülye válaszod is.
2019. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

#3-asra gondolsz? Vagyis rám? Nem tudom mi a gondod a válaszommal és nem értem hogy mér nem nyugszom. Ez az első ilyen válaszom volt eddig.

Amit írtam ezt szokták ajánlani, hogy ha szeretnéd kideríteni a baját elkell vinni orvoshoz hogy ha esetleg fertőző volt akkor a következő állatkád ne kaphassa el. Vannak vírusok amik akár egy év múlva is fertőzhetnek. Emiatt jó tudni az okát miért pusztult el a kisállat. Ha a halál után nem tudod azonnal orvoshoz vinni valahogyan tárolnod kell a testet.

2019. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem rád, mikor értelmes választ adtál. Volt itt egy hülye, annak törölték a moderátorok több válaszát is.
2019. szept. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz be egy új háziállatot, hogy segítsen lelkileg túllendülni ezen a szomorú dolgon.
2019. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!