Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszimnak adhatok tortát?

A törpenyuszimnak adhatok tortát?

Figyelt kérdés
Nem csokitortára gondolok hanem gyümölcs tortára vagy zöldséges tortára. Ha ehet akkor mit rakhatok és mit nem a tortába?Mert most lesz az első szülinapja és szeretnék az első szülinapjára egy tortát csinálni neki! Előre is köszönöm a válaszokat!😁

2019. szept. 10. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Csak és kizárólag természetes anyagokból készült tortát készíts neki. Pl zöldségeket, gyümölcsöket vágj virág formára és rakd körbe ilyesmi. Zselatint meg ilyen dolgokat ne adj neki csak és kizárólag olyat amit ehet egy nyúl.
2019. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tejtermék, gabona, élesztő ne legyen benne.

Én azt ajánlom hogy süss neki nyuszi kekszet inkább. Az tartós, sokáig jó míg a nyuszi torta megromlik mire megehetné mindet a nyuszi.


Keksz:

Táp összetörve

alma

petrezselyem és fűszernövények

alma

répa

fehérrépa

banán (annyi hogy összetapadjon a többi)


Ezt akár a turmixba is beledobhatod.

Utána megformázod a masszát kekszekké és alacsony hőfokon a sütőbe kiszárítod.

2019. szept. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző is nagyjából arról szólt, mint ez a link.

(a répa, fehérrépa és egyebek már csak a hab a tortán): [link]

2019. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs muffinforma, akkor egy sütőpapíron, vagy ha az sincs akkor a sima tepsiben is megsülnek a "fasírtok". A lényeg az alacsony hőfok (minimum) és vagy 30 perc. Én a zacskó alján maradt törmelék szénából, meg a táptörmelékből szoktam csinálni olyankor, amikor magunknak amúgy is sütöttem valamit a sütőben. A maradék hőben pont kész lesz.
2019. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!