Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Mongol futóegérkèim kisdè kezdenek elhízni. Lehet picit diètàztatni õket? Vagy bármi tipp?

Tudom, en kenyeztettem el oket. Nem betegek, nem veszes, de eleg jo husban vannak. Feltem oket, nem szeretnem, hs betegek vagy elhizottak lennenek.

szept. 11. 08:24  Privát üzenet  

A válaszok
Van nekik mókuskerekük? Talán csak mozogniuk kellene.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 11. 09:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van, igen. Hasznaljak is, bar sokat uldogelnek benne.

450 liter koruli a terrárium, sok a jatek. 2x6 egerke, 3-4 picit koverkesebb.

# 2/6Időpont szept. 11. 09:43 Privát üzenet
Nem lehetnek vemhesek?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 11. 10:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon remelem, hogy nem! Elmeletileg nemek szerint szetszedtem oket. Nem lattam parosodast, de ez nem jelent semmit.

Ha csak szimplan ducik? Nekem valoszinubbnek tunik.

# 4/6Időpont szept. 11. 10:55 Privát üzenet

Hát szerintem akkor mindegyiknek ducinak kéne lennie. Mert gondolom ugyanúgy és ugyanazzal eteted mindegyiket.

Kivéve ha ez a néhány kevesebbet mozog a többinél.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 11. 11:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A ket kedvenc ( monduk mindet imadom) talan picit tobb nasit kapott, ezert gondolok hizasra.

Visszafogom az olajos magvakat. Nehez lesz, mert olyan cukik, ha kapnak.

# 6/6Időpont szept. 11. 12:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tengeri malacom el kezdett hirtelen santitani a job hatso labara, meg is neztem a labat de nem lattam rajta semmit, most tanacstalan vagyok kicsit ugyhogy ha meg par napig ilyen...
Tudnátok tippet adni tengerimalac névre? SOS Sürgős!
Miért nem engedi a tengerimalacom hogy levágjam a szőrét?
Mivel koptathatják höriink a körmeiket? Valami otthon megoldható tipp?
Az egyik ékszerteknősöm mostanában rengeteget tátog (harapómozdulathoz hasonló mozdulatot tesz a víz felett), fogalmam sincsen az okáról. A víz alatt nem, de felette igen. Valami tipp?
Ivartalanított 2 évs hím vadászgörényem mellé lessz pajtinak 8 hetes kölyök a jövő héten. Valami tipp az összeszoktatáshoz?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!