Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Talált a kutyusom egy kis...

Talált a kutyusom egy kis sünit pénteken. Ma reggelre meghalt. Miért?

Figyelt kérdés
Hazahoztuk, nem voltak társai. Adtam neki vizet, ivott meg találtak két bogarat azokat megette. Kesobb mar nem ivott. Másnap is evett egy bogarat. Hétvégén nem tudtam neki venni kukacot, de süni konzervet vettem, de nem ette meg. Csináltam neki fekhelyet levelekkel, avarral. Tettem mellé még melegvizet egy flakonba higy ne fázzon. Ma jöttek volna a sünivédő alapítványtól hogy elvigyék. Miért halhatott meg ma reggelre? :( Annyira sajnálom.
2019. okt. 7. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vadállat. Nem fog úgy viselkedni, mint egy macska.

Fogságban bestresszel, és meghal. Az ilyen helyzetekben alapból úgy kell kezelni a vadállatokat, mint ha sokkos állapotban lennének. Nekik annyira idegen egy mesterséges környezet, hogy teljesen összeomlanak tőle. Csoda, hogy egyáltalán az elején még evett.

De az is lehet, hogy már eleve azért talált rá a kutyád, mert beteg vagy gyenge volt, és ezért pl nem tudott lépést tartani a többivel, vagy kiközösítették.

2019. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aztmondták így is úgyis meghalt volna mert az ilyen kicsik ilyenkor meghalnak.
2019. okt. 7. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Te nagyon degenerált vagy! Két bogárral, naná, hogy éhenhal!
2019. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyira kicsi volt, akkor igen.
2019. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mast nem evett degenerált..... adtam neki mindent semmi se kellett, se a sünkonzerv, se a gyümölcs.
2019. okt. 7. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért vitted haza? Máskor ne csináld. A természetben több esélye lett volna.
2019. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!