Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Mit tegyek!? Van egy egér a wc-ben, bele mászhatott valahogy, de hatalmas! Nem tudom lehúzni és nem tudom kiszedni és félek is tőle!

okt. 9. 20:51  Privát üzenet  

A válaszok
Agnarr nevű felhasználó válasza:

Mindenképp ki kell szedned, mert különben ott pusztul. Ha nem tudod kiszedni, akkor tegyél be neki valami eszközt, amin ki tud mászni (pl.: fa lécet vagy ilyesmit).

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont okt. 9. 20:58 Privát üzenet
S. Nikolas Nick nevű felhasználó válasza:

Ennyi idő alatt valószínűleg már megfulladt és beragadt a kanyarba. Vagy rosszabb esetben megakadt a csöveknél egy szűkületben, ahhoz viszont már vízszerelő kell...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont okt. 9. 21:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindenképp ki kell szedned, mert különben ott pusztul. Ha nem tudod kiszedni, akkor tegyél be neki valami eszközt, amin ki tud mászni (pl.: fa lécet vagy ilyesmit).

Remek! :( Nem az én egerem, azt se tudom hogy került bele a wc-be, nincs egerem rettegek az egerektől, lehet bejött az ajtón vagy ablakon amikor szellőztettem... fene tudja.

# 3/7Időpont okt. 9. 21:07 Privát üzenet

Ha ott marad, akkor ott fog oszolni a hullája. Ha le is húzod, valszeg el fog akadni a csövekben, te meg hívhatsz szerelőt.

Vagy embereld meg magad, és egy vastag kesztyűvel bányászd ki (védekezni fog, harapni) vagy tegyéb e neki valamit, amivel kimászhat.

Zárd be az ajtót, és nyisd ki az ablakot, hogy ki tudjon menekülni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont okt. 10. 14:27 Privát üzenet
Na, még mindig tehetetlenkedsz? Vagy már csináltál is végre valamit?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont okt. 11. 09:41 Privát üzenet
Na mi lett?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont okt. 11. 20:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hívtam embert de nem egér volt hanem PATKÁNY :S

# 7/7Időpont okt. 11. 20:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki tudná megmondani ennek a régi ügyességi játéknak a címét? Egy hatalmas kastélyban voltak puzzle szerű feladványok és arany kulcs volt a jutalom a jó megoldásokért. Valamint...
Lekellett kapcsolnunk az aramot mert hatalmas volt a vihar. Bekapcsol az eger a monitor nincs jelet ir. A kis feny visszajelzo nem vilagit. A billentyu nem kapcsol be. Pedig a...
Srácok, mit tegyek? Itt vagyunk a nyaralóban a barátnőmmel, és egy rohadt nagy egér van a wc-ben. Nem tudom elkapni, és félek is tőle mert hatalmas. Ha közelítek felé leúszik, azt újra kijön.
Ajánlanátok nekem egy jó nagy hatalmas egeret játékhoz?
Az Egri csillagokban miért győzhetett a maroknyi magyar sereg a hatalmas török had ellen?
A mikiegér plattimnak hatalmas a hasa, de még nem látom a picik szemeit a hasában. (az jelzi, ha közeleg a szülés) nem is mozog szinte a hal, pár cm-t úszkál ide-oda. Mikor fog szülni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!