Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kis tengerimalacom 1x sem...

A kis tengerimalacom 1x sem volt bent a futókerék-ben, van értelme bent tartani a ketrecben?

Figyelt kérdés

##tengerimalacok
2019. nov. 4. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nincs. A tengerimalacok amúgy sem használnak futókereket.
2019. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van jó pár ismerősöm akinek van tengeri malaca és használják minden nap
2019. nov. 4. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Futókerék nem való tengerimalacnak, tönkre megy a gerince tőle.

Egy aranyhörinek az egészséges futókerék mérete legalább 30cm átmérős kell legyen. Most egy malacnak bőven dupla ekkora kéne. Kétlem, hogy 60centi átmérős kereked lenne.

2019. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor légyszíves felejtsd el a jó pár ismerősödet, és ha megfelelő, tengerimalachoz méltó életet szeretnél az állatodnak biztosítani, nyálazd át ezt [link] és ezt [link] az oldalt. Majd szerezz be neki egy társat és ivartalanítsd őket.
2019. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalac nem fut kerékben. Társat meg mindenképp szerez mellé.
2019. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tengerimalacok nem használnak kereket, viszont balesetet okozhat, ezért vedd ki! Ennek ellenére nekik is szükségük van mozgásra. Két malacnak minimum 100x50 cm alapterületű ketrec kell, de minél nagyobb, annál jobb. Egymással is játszanak néha, de ahhoz, hogy eleget mozogjanak, naponta ki kell engedni őket a ketrecből.
2019. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó én meg kígyós ismerőstől hallottam hogy idióta ismerőse kekszet adott a kígyónak, akkor etethetem az enyémet azzal?

Attól hogy más úgy tartja és mondjuk a malac (még) nem lett gerincproblémás még egyáltalán nem jelenti hogy jót is tesz neki, a gyerekem ha csokival meg csipszel etetem k...a boldog lesz mégsem tesz jót neki és nem kéne csinálni.

2019. nov. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!