Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két hím patkányt lehet együtt...

Két hím patkányt lehet együtt tartani? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem voltak már patkányaim, de nőstények. Viszont most szeretnék hím patkányokat testvéreket. Valaki tartott már együtt hím patkányokat? És ha igen mennyire jöttek ki egymással?
2019. nov. 6. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert összeverekszenek állandóan.
2019. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ivartalanitva.
2019. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ívartalanítani nem igazán szeretnék :/
2019. nov. 6. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

#3

Akkor nézd végig, hogy megbetegszenek, meg ölik egymást!

...vagy ne hozz kettőt!...vagy tedd őket külön!

2019. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kell felkapni a vízet azt írtam hogy nem akarok ívartalanítani. Nem arrol hogy oszeeresztek ket patkanyt h megoljek egymast. Csak kivancsi voltam tapasztalatokra. Most h megkaptam nem fogok himet egyutt tartani mert felek az ivartalanitastol.
2019. nov. 6. 22:27
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Facebookon a Patkányvarázs csoportban sok-sok segítséget fogsz kapni pateszokkal kapcsolatban. Mielőtt bármit vennél, mindenképpen ott kérj segítséget. Kereskedésben nem értenek az állatokhoz.
2019. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van tenyésztő, aki ivartalanítva adja a fiúkat. Oreo rattery a neve.
2019. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :) Kereskedésből nem is szeretnék. Ennél az Oreo ratterynel nagyon szep kölykök vannak.
2019. nov. 6. 23:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer, az előzőt törölte a cenzor.

Próbáld meg a szivárványos zászlós trükköt, volt már példa arra, hogy ez fiúk között ez működött.

2019. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbbször nem jönnek ki túl jól.

Nálam volt két ivaros hím (2 évesen kaptam őket) soha egy nyikkanás megvolt, remekül megvoltak egymással de ők inkább a kivétel.

Jelenleg 2 ivartalan hím + 2 csaj a felállás, néha van egy kis csipogás de ott a csajok is benne szoktak lenni a buliban.

2019. nov. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!