Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim születésétől fogva...

Toppancs kérdése:

A nyuszim születésétől fogva kisebb, mint a többiek. Állandóan forog, bukfencezik, nem tud rendesen megállni a lábán. Javult mióta rendszeresen foglalkozunk vele, így már csak néha esik el. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
talán születése közben valami baj adódott és nem kapott elég oxigént az agya, amibe így bizonyos részek sérültek.
2010. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam. Szerencsére már sokkal jobban van, és a világ legaranyosabb kisnyula!!


Köszönöm a válaszodat!!!!!!!!!!!!:)

2010. júl. 18. 14:33
 3/9 A kérdező kommentje:

MÉG EGY KÉRDÉS:

-SZERINTETEK RÖVIDEBB IDEIG FOG ÉLNI?

-VAN RÁ ESÉLY HOGY EMIATT HAMAR ELPUSZTUL? :*(

2010. júl. 18. 14:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. De lehet, hogy a kisebb megbetegedéseknél talán sérülékenyebb lesz. De csak ha megbetegszik. És amint írtad nagyon sokat foglalkoztok vele, így nem hiszem hogy nagy esély van rá! De ha még kevesebb ideig is élne mint a többi nyúl, minden lehetőséget adj meg neki a boldog életre. Bár ha ez a kérdés ennyire fontos volt(ami érthető) akkor benned biztos nem fog csalódni a nyuszit. További jobbulást kívánok neki!
2010. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!:)
2010. júl. 18. 18:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Valakinek van még valami ötlete?
2010. júl. 19. 11:25
 7/9 A kérdező kommentje:

Mármint azzal kapcsolatban hogy mi baja lehet meg amiket kérdeztem.

(Hátha valaki már hallott ilyesmiről vagy olyan cipőben jár mint én)

2010. júl. 19. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak törpenyuszijaim, és az egyik sokkal kisebb volt, talán a többi még kétszer akkora volt mint ő. Sajnos nemrég pusztult el, kb. két hónapos volt. De azért pusztult el mert talán az egyik nyúl ráfeküdhetett és a medencecsontjától lefele teljesen megbénult. :'(
2010. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jajj, szegény!!!!!!:(

Az enyém nemrég volt 3 hónapos és teljesen jól van:)

2010. szept. 8. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!