Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert nem lesz szobatiszta a...

Miert nem lesz szobatiszta a nyuszim?

Figyelt kérdés
Csak a nyuszi wcjebe teszek almot, fapelletet, de egy ido utan mindenhova bogyozik. Pedig amikor eloszor engedtem ki a ketrecéből, vissza is ugrott es a wcjebe kakilt. Most pedig mindenhova, a ketrecben is es kint is a szobamban a parkettára. Vettem neki kenderszonyeget, es arra is. (Mindig osszeszedem a bogyókat utana, egybol es naponta cserélem az almot.)

2019. dec. 12. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A bogyo az soha nem fog szazszazalekosan az alomba menni. Nem teljesen ugy szabalyozzak a dolgot ahogyan mi emberek. Ha a pisi csak az alomba megy az mar szuper.
2019. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás segít ebben minimálisan. kevesebb bogyót fog elszórni, mert ezekkel is jelölget. De a bogyeszok sose fognak 100% a budiba landolni.
2019. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem ne cseréld naponta. Vagy, ha kicseréled, hagyj pár bogyót szétszórva a tiszta alomban, hogy érezze, hogy ott kell intéznie a dolgát.

Ha ez sem válik be, akkor idk

2019. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat :) Az a baj, hogy nagyon sokat lakik.. es muszaj naponta cserélném, van h 2 x is. Ivartalanitani fogom, de meg nagyon pici :)
2019. dec. 12. 22:28
 5/5 anonim válasza:
Esetleg peóbálkozz nagyobb alommal.
2019. dec. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!