Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítséget kérnék. Egy agressz...

Segítséget kérnék. Egy agresszív Csincsilla esetében mi a teendő?

Figyelt kérdés
A már meglevő csincsillám mellé, kerestem egy társat, de amint elhoztam a tenyésztőtől, kisebb változáson ment át. Hangos, morrog, esetenként már-már vicsorog( tudom, hogy alapból nem egy szelíd háziállat, de a már meglevő csin esetében, nem történt ehez hasonló..) Megfelelő időben volt elválaszva, biztosítottam neki, mindent ami szükséges lehet( kaja, víz, homok, nagy tér...) Hogyna érhetném el, hogy bízzon bennem? A már meglevő csincsillám is hagy neki teret.(mind a kettő hím, a tenyésztő azt mondta, hogy abból nem lehet probléma) Előre is köszönöm a válaszokat.

#csincsilla #kisállat #agresszív #kisállat gondozása
2019. dec. 24. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kérj segítséget az Együtt a Kisállatokért Alapítványtól Facebookon. Ők mentéseik során több viselkedészavaros állattal találkoznak, így biztosan tudnak neked segíteni.
2019. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!