Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszik egyáltalán se...

Miért nem eszik egyáltalán se tápot se nasit?

Figyelt kérdés

1 hete vettrm egy másfél éves csincsillát,idáig ilyen táp mixet kapott (van benne színes meg minden), én a nyulaimnak lassan 5 éve versele laga completet adok, a csincsillanak is vettem completet de nem hajlandó megenni egyiket sem, napok óta előtte van.. Szénázni szenázik, de egyebet pl szárított alma karikát, vagy minimális banánt se fogad el, ha ott hagyom előtte sem eszi meg

2 3 naponta esetleg egy szem pisztáciat elfogad

A fogai rendben vannak


2019. dec. 25. 20:38
 1/1 Betti606 ***** válasza:
Én friss almát szoktam neki adni. És szerintem válts másik tápra. Pl: versele-laga nature. Amugy nekem a nyulam is ilyen tápot kapott, de nem ette így váltottunk a nature-ra de ez sem tetszett neki ezért most ezt használjuk: multifit nyúl eledel alfalfával. Bár ez a táp nem tetszik a nyulam volt, mert csincsillám ette a tápot. De lehet hogy ez a táp neked is beválik. Sok sikert!
2020. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!