Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nagyon öreg kis...

Van egy nagyon öreg kis egérkém, akinek egy folyamatosan növő daganatszerűség lett a hátsó lába előtt, vörös, már a mozgásban is gátolna. Nem akarom hogy tovább szenvedjen, mit évő legyek?

Figyelt kérdés
Nincs nálünk olyan állatorvos aki kisemlősökkel is foglalkozna, meg meggyógyítani már senki sem tudná szerintem, a kora miatt is, meg a csomó mérete miatt is... Nem akarom, hogy szenvedjen, mit tehetnék vele? Humánus módszer arra, hogy elaludjon? Nagyon szeretem, elhihetitek ha lenne más megoldás megtenném, de ez így nem élet neki! Mit tegyek??

2019. dec. 27. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Add oda egy macska tulajdonosnak!
2019. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

El kell altattatni állatorvossal.

Attól,hogy gyógyítani nem tudja, attól eutanáziát még tud végezni rajta. Az minden állatnál ugyanúgy megy.

Ez a leghumánusabb módja, ha véget akarsz vetni a szenvedéseinek. A többi módszernél vagy szenved, vagy olyan durva dolgok, amiket az ember nem szívesen tesz meg egy sokáig társállatként tartott, szeretett lénnyel. Szóval irány az állatorvos.

2019. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egy hosszú rázós utazás és a végén egy rideg ijesztő környezet is felér egy kínzással... Nem tudom mit tegyek, nem akarok istent játszani, de azt se hogy szenvedjen
2019. dec. 27. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarod, hogy szenvedjen. Akkor altasd el. Máskor pedig ne vállalj állatot úgy, ha képtelen vagy időben normális hozzáértő orvoshoz eljuttatni...
2019. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hivd ki akkor az állatorvost.
2019. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valóban kegyetlen dolog, de azt hiszem, ha képes vagy rá, tedd meg te. Legalábbis én így tenném, mert neki az a legkevesebb stressz.
2019. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!