Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek hány évig élt a tengerim...

Kinek hány évig élt a tengerimalaca (i)? Mit kell csinálni, ha elpusztul?

Figyelt kérdés
Most kettő malacunk van, 3,5 és 4 évesek. Félek, hogy mi lesz, ha majd holtan találom az egyiket. Kit kell hívni? Van olyan szolgáltatás, amelyik gyorsan elviszi? Kukába nyilván nem dobnám ki, eltemetni meg nem tudom hová (nagyváros). Bízom benne, hogy még két-három évig élnek, egészségesek, meg minden, csak jó lenne felkészültnek lenni.

2019. dec. 27. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Amikor meghalt elástam a kertben.

Városban ásd el egy parkban.

2019. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2%
Kommunális hulladék
2019. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Meg kell sütni nyárson.
2019. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Kisállattemető
2019. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
85%

Hát a wikipédia aszongya, hogy 4-8 évig él, gondolom ez a tartási körülményeitől függ meg hogy van-e vmi betegsége.

Városokban általában az állatorvosok biztosítanak ilyen szolgáltatást, hogy a háziállat tetemét otthagyhatod pl. eutanázia után, szóval szerintem ha beviszed ilyen helyre, akkor is elszállítják. Ezek a tetemek mennek az ömlesztett krematóriumba. Vagy ha olyan helyen laksz, akkor érdemes megnézni, hogy van-e kisállat temető. De el is hamvasztathatod külön és a hamvait vagy kiszórod egy parkban vagy megtartod. Vannak erre is szolgáltatók.

2019. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 opened paradise válasza:
100%

Szerintem inkább nagytestűekre lehet kihívni az erre szakosodottakat.

Ha beviszed egy állatkórházba, ott befogadják. Ha nem kell a hamva, akkor nem is nagy összeget kérnek érte, mert akkor több állattal együtt hamvasztják.

Nekem nyuszinál 3500 forintot kértek.

2019. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Az egész nagyváros beton? Szerintem sokkal természetesebb (ha lehet így mondani) a temetés. Mi egy közepes városban élünk, berepült egy denevér hozzánk a 4.re aztán vagy neki ment teljes erővel a szekrénynek, vagy a macska elkapta és abba halt bele, de tesómmal kerestünk neki egy jó helyet és eltemettük. Sokkal jobban éreztem magam utána.
2019. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Konkrét tapasztalatok érdekelnek. Bocs, de nem fogok kimenni parkba, stb. ásogatni.
2019. dec. 28. 09:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvost kérdezd meg, ő tudni fogja, sajnos sok kisállat hal meg.
2019. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tartod őket?mekkora ketrec?mit esznek?egy malac 6-8 évig él!!!
2020. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!