Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudom örökbe adni ideiglen...

Hol tudom örökbe adni ideiglenesen befogadott nyulamat?

Figyelt kérdés

A környékünkön ki akarták rakni a nyuszit az utcára, és majdnem meg is tették, de megkérdeztem, és végül nekem adták. Rövidtávon tudok róla gondoskodni, de úgy tervezem, hogy hosszútávra nem szeretném megtartani.

Tudnátok mondani olyan oldalakat, vagy facebook csoportokat, ahol jó helyre örökbe tudnám adni?


2020. jan. 24. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Törpenyuszisok facebook csoport esetleg keresd fel a Nyúlmentést
2020. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt el felejtettem oda írni, hogy 2-3 kg-os házinyúlról van szó, de attól természetesen, csak házikedvencnek adom.
2020. jan. 24. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Csak a Facebook, de próbálj vele megbarátkozni - a nyúl nem él sokáig - mert egy idegennél (akármit ígér) 99,9%, hogy fazékban végzi.

Aki nyulat akar tartani, az nem ezt a típust tartja.

Szegénykém, ez vágnivaló húsnyúl.

2020. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Még ha az állatkertbe viszed is el, ott meg feletetik a vadállatokkal.
2020. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Törpenyisok csoportba nem számít a súlya. Nyugodtan tedd fel oda. Csak házi kedvencnek keresnek ott nyuszit. A csiportban vannak 6 kilós nyuszikák is, nem csak törpék.

Illetve ha felkeresed a nyulmentést az ő facebook oldalukon is hirdetni fogják illetve ha nagyon sürgős hogy elvigyék a nyuszit át is veszik.

2020. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!