Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két tengerimalacnál hogyan...

Két tengerimalacnál hogyan kéne etetni?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesznek malackáim és járok utána a dolgoknak. Azt olvastam, hogy gyakorlatilag folyamatosan eszegetnie kell valamit. De mi van, ha én reggel adok nekik tápot és rosszullétig zabálják féltékenységből, vagy ha az egyik lényegesen többet eszik meg belőle a nap folyamán. Hogyan tudom ezt megoldani, hogy egyformán tudjanak enni meg minden? Vagy naponta 5-6x kéne adnom keveset és felügyelnem kéne őket, míg el nem fogy?
2020. jan. 24. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Majd ők “lemeccselik” egymás között, hogy ki mennyit eszik


Egyik ismerősömnek 3 tengerimalaca van és mindig megoldják a kaját, pedig nincsenek felugyelve, ameddig esznek

2020. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor nekem voltak malacaim nem fektettem nagy hangsúlyt erre. Kaptak minden reggel tápot, szénát, napközben pedig friss zöldségeket,füvet. Nem esznek egész nap, attól függetlenül tényleg nagy az étvágyuk, de pihennek is bőven. Gondolj erre úgy, ha az egyik nem tud enni akkor, amikor a másik eszik, majd eszik akkor amikor a másik pihenget. De ha ez sem válik be vagy nem szimpatikus neked, akkor egyszerűen csak rakj be 2 tálat és akkor semmi baj nem lesz. De általában békésen eleszegetnek egymàs mellett, semmi baj nem volt belőle nekem.
2020. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp külön tálban szeretném etetni őket, de így is félek, hogy egyik kitúrja a másikat, vagy túleszik magukat hirtelen, mert féltik a másiktól:/ Lehet túlgondolom és ők így társasan eleszegetnek tényleg együtt, de ha mégsem? Nem szeretném, hogy baja legyen akármelyiknek:/
2020. jan. 25. 07:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Tápból reggel este kell egy szük női marék. azt egyszerre megeszik mindketten és ennyi. Nem tudják túl enni magukat.


Szénából meg annyit esznek amennyit csak tudnak tehát itt meg az a lényeg hogy rengeteget szénázzanak.

2020. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy marék tápot egyszerre megesznek?
2020. jan. 25. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen egy szűk női marék tápot simán megesznek egyszerre de akár többet is csak az nekik már sok. Ne menjen a széna rovására
2020. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, rendben:)
2020. jan. 25. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!fűevő állatok,ezért széna legyen előttük mindig!versele laga cavia complete táp kell nekik CSAK ez jó magot tilos kapniuk!!!a tápból reggel este kell 1evőkanál malaconként,széna,víz mindig legyen előttük!
2020. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 azért nem hinném, hogy csak az a jó nekik és tápot nem lehet adni nekik..

Én sárgarépát adtam nekik mindig vagy bármilyen más zöldséget, kivéve a káposzta, attól felfújódhatnak.

2020. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!