Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egerek tènyleg szeretik a...

Az egerek tènyleg szeretik a sajtot vagy ez csak egy mítosz?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nálunk az egérfogóban a kolbászra jobban rámentek. A ragasztós kartonon meg a mézes gabonapehely vált be leginkább.
2020. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Csapdába 1 gerezd dió. Sajtot max mint bármilyen más eleséget.
2020. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
megeszik, de az olajos magvakat imádják
2020. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Az egér mindent felzabál.

Nálunk a nyaralóban a párnacsücskét és a könyvet is, ha mást nem talál.

Egyébként egérfogó esetén az 1-es válaszolóval értek egyet, nálunk is a kolbász vált be leginkább.

2020. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Volt, hogy bejutott a lakásba az egér. Minden módszert kipróbáltunk. A humánus élvefogó csapdától elkezdve mindent. Kolbászt, magvat tettünk a fogóba. Már idegbajt kaptam, semmire nem ment. Tettem egy darabka sajtot este a "nemélvefogóba", szinte azonnal megfogta. Sajnáltam szegényt, de a tudat miatt már nem érdekelt semmi, mert aludni sem tudtam tőle, annyit mászkált, ráadásul tiszta egérhugyszag volt a lakásban. A "nyomokról" nem is beszélve. Simán felmászott mindenre. Ha nem magam látom, nem hiszem el, hogy még a falon is meg tud kapaszkodni.

Nálunk a sajtdarabka fogta meg. Nem kívánom senkinek egyébként, amikor csapódott a fogó és még élt néhány másodpercig. Utána pedig kiszedni belőle. Örültem is, hogy végre hetek után elfogtuk, de azt a pár másodperces haláltusát látni..:(

2020. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ginger Mama válasza:
Nàlunk is a kolbi volt nyerö. Fura egy àllat. :D
2020. jan. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
#5, élve befogó, füstölt sajt... órákon belül meglett az egér, mehetett vissza a természetbe... (és meg lett beszélve a macskával, hogy legközelebb ne hozzon be egeret elengedni a lakásba, mert hogy ő telepítette be...:))
2021. dec. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Értesítést kaptam, hogy közel egy év után válasz jött a kérdésre.

Háát, az élvefogó nálam egyik sem jött be. Se kolbász, se sajt, se csoki (ezt is olvastam akkoriban, hogy az egér szereti a csokit). Sajna a csapda fogta meg, se ragasztó, se lóvalaga, se semmi. Mi ráaásul az első emeleten lakunk társasházban, fogalmam sincs, hogy került a lakásba. Eskü, még mindig kiráz a hideg, ahogy az ágyunk mellett csattant és nézett a két gombszemével.. :((( Pedig kiidegelt rendesen előtte hetekig a mászkálásával, rágásával. No mindegy, köszi, hogy írtál.

2021. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem néztem a kérdés dátumát:)

Egyébként ilyen típusú csapda van itthon:

[link]

és csak a FÜSTÖLT sajt vált be, a sima sajt nekünk se.

2021. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!