Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen zöldségeket és gyümölcs...

Milyen zöldségeket és gyümölcsöket lehet adni az aranyhörcsögnek? Melyek mérgezőek számukra?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az almát nagyon szeretik :)
2008. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
en is almat, salátát adtam.... kul. probáld meg h egy teljes kukoricacsovet adjal be neki,nagyon szeret vele majd szorakozni:)
2008. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenféle zöldséget, gyümölcsöt kóstoltathatsz a hörcsögöddel. Régebben nekem is volt még a tengerimalacok előtt, és mindig adtam neki almát, répát, káposztát, salátát, karalábét, szőlőt, körtét, szedtem neki tyúkhúrt is. Szóval kísérletezz, hogy mit szeret. De almát adj neki mindennap, hogy meglegyen a napi folyadékmennyisége. Vagy esetleg egy golyós-csőrös itatót szerelj fel neki, abból annyi vizet tud kihörpölni, amennyi jólesik és még nem is pacsálja ki.
2008. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Ami mérgező: saláta, káposzta. Ezekből semmiképp ne adj neki. Amúgy a zöldség-gyümölcs paletta elég széles, amit hagyj ki az étlapról az a saláta és a káposzta.
2008. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat =) Az almát valóban nagyon szereti. =) De salátát már adtam neki elég rég, és nem látom rajta, hogy valami baja lenne. =S Remélem nem is lesz.
2008. nov. 20. 21:10
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a saláta dolog hülyeség-elnézést a kifejezésért-de az én hörcsögöm azt szereti a legjobban...Minden nap adok neki.És semmi baja.Szerintem csak az mérgező neki ami az ember számára.Az egész kukoricacsövet meg téll nagyon bírják.Eljátszanak vele egy jódarabig
2009. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg permetes volt az a sali amitől baja lett valaha is hörinek nekem voltak dzsungiaim (7) is és 2 aranyhörim is és mind kapott salit és semmi bajuk nem volt!!!!
2011. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!