Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vajon csak melege van a...

Vajon csak melege van a hörimnek? Vagy miért lehet? (aranyhörcsög, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre, hogy az aranyhörim nagyon lusta éjjel is, keveset mozog, csak ül a kerekében, és néha-néha tolja csak.(Arra gondolok, hogy melege lehet). Plusz vakaródzik sokat mostanában, de már átnéztem bolha nincs benne, ez lehet a melegtől vajon? Megmosdattuk langyos vízben akkor jobban érezte magát kicsit. Aztán megint vakaródzott. Már almot is cseréltem másfajtára, nem tudom elképzelni mi baja lehet... Már egy éve meg van, de ilyet még nem csinált sosem. Jahm, és az normális, hogy kicsit nagyobbak a heréi, mint szoktak lenni (épphogy egy kicsit)?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Egy aggódó höritulajdonos ^^


2010. júl. 22. 19:34
 1/2 Toppancs ***** válasza:

Nekem is van hörim és lehet hogy a melegtől vakaródzik és lustult el, de lehet hogy csak öregszik.

A milyénk lassan két éves és ugyan igy lelassult + még a meleg!

Szerintem ne aggódj miatta.

De azért bolházd át naponta egyszer ha ráérsz!

2010. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2010. júl. 23. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!