Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent az, ha a nyuszi...

Mit jelent az, ha a nyuszi simogatás közben úgy fújtat, hogy közben ilyen kosztató hangot ad?

Figyelt kérdés

#Törpenyuszik
2020. febr. 3. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

kosztató? Mi az?


Simi közben szoktak a fogukkal kocogtatnak esetleg makogni. Ez a boldogság jele.

2020. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Ha fújtat az nem hiszem hogy a boldogság jele első.. :D

Szerintem haborgatva érzi magát es figyelmeztet hogy most inkabb hagyd békén. De persze lehet hogy mast hallasz, nálunk a fújtatás nem jó dolog. Sünt hallottal már morogni es fújni? Olyankor őt sem piszkáljuk.

2020. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Na most fújtat, vagy kocogtatja a fogait?

Előbbinek olyan a hangja mintha röfögne, és általában akkor adják ki ha háborgatva érzik magukat vagy a területüket. Az enyém akkor röfög/morog ha a ketrecében nyúlkálok, néha neki is ugrik a kezemnek.

Ha a fogát kocogtatja, az meg ilyen tompa, ropogó/súrlódó hang, nehéz bármihez is hasonlítani. Olyankor örül, jól érzi magát. Nálunk akkor csinálja ha simogatom, vagy ha kényelembe helyezi magát valahol (általában a kanapén vagy a fűtőtest mellett).

2020. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#2, #3 Nem erre a kettőre gondolok, mert a fogkocogtatást nem fújtatás közben csinálja. A másik olyankor nem gyors egymásutánban van. Amire én gondolok, az gyors egymásutánban van.
2020. febr. 3. 17:35
 5/22 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Ha egyik sem a kettőből, akkor én megmutatnám dokinak. Nekem nem csinál ilyen fújtatást a nyuszim. Esetleg youtubeon nem tudsz keresni valami hasonlót? Úgy könnyebben be tudnánk azonosítani a hangot.

2020. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs baja, csak ad ilyen hangot.: fúhfúhfúhfúhfúhfúhfúhfúh
2020. febr. 3. 19:59
 7/22 kriszpo ***** válasza:
0%

lehet, hogy személyiségzavaros a nyulad és gőzmozdonynak képzeli magát.

https://www.youtube.com/watch?v=dy1JmxYvvsA

2020. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézetni dokival!
2020. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy hogyha közben nyöszörgő, nyögdécselő hangokat ad?
2020. márc. 6. 11:24
 10/22 anonim ***** válasza:

Fájdalmai vannak!! Ha nyöszörög és fújtat azonnal doki!

Nem is értem mér vátál eddig vele.

2020. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!