Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkánynak milyen ketrec?

Patkánynak milyen ketrec?

Figyelt kérdés
Linkelnétek képeket patkánynak való ketrecekről? Sajnos nagyon nagy ketrec nem férne el,úgyhogy olyat keresek amiben még kényelmesen elfér,de mégse egy hatalmas ketrec. Tudom,hogy legtöbbször a Frici elnevezésű ketrecben tartják őket,de nekem kisebb kéne:S
2010. júl. 24. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor felejtsd el a patkányt. eleve legalább kettőt kell tartani, mert társas lény. de egynek is legalább frici méretű kéne, vagy annál nagyobb. nekem négy patkányom van, ő egy kétszintes szép nagy ketrecben laknak.
2010. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem frici ketrec van, eleinte nagynak tűnt mikor még kisebbek voltak a patkányaim, de most hogy felnőttek már néha ez is olyan kicsinek tűnik. szerintem ennél kisebbet ne vegyél ha patkányt akarsz. inkább gondolkozz el kisebb állaton, egér, hörcsög.
2010. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!